Renowacja mebli w Szczecinie — odmienimy Twoje szafki i komody

Wymiana mebli na nowe bywa kusząca, ale równie często warto rozważyć odnowienie starych przedmiotów. Szczególnie w przypadku takich, które stanowią rodzinną pamiątkę lub mają dla właścicieli wartość sentymentalną będzie to dobre rozwiązanie. Zajmujemy się profesjonalną renowacją mebli. Możesz powierzyć nam nawet bardzo wysłużone szafy i krzesła, a my przywrócimy je do dawnej świetności. Mamy sprzęt niezbędny do przygotowania powierzchni do zabezpieczenia i ponownego malowania. Pozwala to nam na odnowienie drewnianych mebli bez uszczerbku dla ich oryginalnych detali.

Pracujemy zarówno z kilkuletnimi, wysłużonymi już szafkami, jak i przedmiotami o wartości historycznej. Dla każdej z planowanych prac przygotowujemy indywidualną wycenę. Bierzemy pod uwagę czas, jaki będziemy musieli poświęcić na renowację oraz konieczne do zastosowania materiały. Odnawiamy fronty kuchenne oraz innego typu meble. Jeśli szukasz w Szczecinie sprawdzonej stolarni, koniecznie skontaktuj się z nami, a znajdziemy rozwiązanie. Dzięki nam nie będziesz musiał pozbywać się ulubionych rzeczy.

Drugie życie starych przedmiotów

Wiele osób poszukuje starych mebli w serwisach aukcyjnych, czy w specjalistycznych sklepach. Oferty, które się tam pojawiają bywają bardzo zachęcające. Jednak perspektywa samodzielnego odnowienia zniszczonych elementów bywa skutecznym hamulcem. Nie musisz się na tym znać! Z naszą pomocą możesz urządzić swoje wnętrza meblami z dawnych lat. Przywrócimy im piękny wygląd poddając je gruntownej renowacji.