Fronty gładkie

Dzięki swojej prostocie i łatwości w czyszczeniu gładkie fronty meblowe stanowią doskonałe rozwiązanie dla minimalistycznych, eleganckich pomieszczeń kuchennych. Idealnie pasują do wnętrz utrzymanych w kolorystyce bieli, czerni i antracytu, ale również dobrze odnajdują się w aranżacjach z wykorzystaniem naturalnego drewna. Matowe i połyskujące wykończenia tych frontów to także idealna baza do różnych stylizacji kuchennych, od skandynawskiego po style boho czy glamour. 


Kuchenne aranżacje z gładkimi frontami meblowymi


Doskonała funkcjonalność i estetyka to dwa kluczowe aspekty, odgrywające istotną rolę w kuchennej aranżacji. Gładkie fronty meblowe wprowadzają harmonię i prostotę do wnętrza, a podkreślenie innych elementów dekoracyjnych pomieszczenia sprawia, że całość prezentuje się bardziej spójnie. 

Matowe i połyskujące wykończenia pozwalają także na nielimitowane możliwości stylizacyjne, a bezuchwytowe lub ramiakowe fronty z uchwytami są idealne dla wielbicieli minimalizmu i klasyki. Nieśmiertelnym wyborem w kwestii koloru pozostają odcienie bieli, ale coraz modniejsze stają się także kolorowe fronty w barwach ciemnej zieleni, kobaltowego błękitu, rubinu oraz pastelowych odcieni różu i koralowej czerwieni, cudownie ożywiające wnętrze. Coraz częściej łączy się również dwa kolory frontów, wykonując górne szafki w jasnym odcieniu i dolne w ciemniejszym, gdyż nadają kuchni bardziej oryginalnego wyglądu i doskonale pasują do rozwiązań z salonem otwartym na kuchnię. Ciekawe rozwiązanie stanowią także fronty frezowane,o subtelnych, ciekawych detalach. 

Matowe

Połysk