Lakierowanie frontów meblowych w Szczecinie

Zajmujemy się malowaniem i lakierowaniem elementów stolarki meblowej. Nasze projekty obejmują zarówno klasyczne, jednolite pokrywanie farbą, jak i wykonywanie bardziej efektownych realizacji. Lakierowanie frontów meblowych to specjalizacja, którą zajmujemy się od wielu lat. Stosujemy sprawdzone farby i lakiery pokrywające powierzchnię trwałą, odporną na ścieranie powłoką. Posiadamy specjalistyczne narzędzia ułatwiające precyzyjne wykonanie tego zadania. Jesteśmy w stanie idealnie pokryć front nawet o bogatych zdobieniach i drobnych elementach.

Wykonujemy projekty o ciekawych efektach specjalnych. Możemy urozmaicić nimi jednolite powierzchnie lub fronty frezowane. Możesz zamówić u nas wykończenie:

  • błyszczące z dodatkiem pudru metalicznego lub masy perłowej,

  • wykonywane lakierem strukturowym dającym efekt szorstkiej w dotyku powierzchni,

  • aksamitne i matowe o eleganckim wyglądzie,

  • z efektem typu candy.

Zalety frontów malowanych

Malowane fronty są odporne na zadrapania. Decydując się na ich montaż, masz gwarancję, że Twoje meble będą wyglądały dobrze nawet po wielu latach użytkowania. Szeroki wybór wykończeń sprawia, że wnętrze można urządzić dokładnie tak jak tego chcesz. Mamy w ofercie produkty o efektach matowych oraz z połyskiem. Jesteśmy w stanie pomalować stolarkę praktycznie na każdy kolor, jaki tylko wybierzesz. Fronty lakierowane dobrze sprawdzają się w małych przestrzeniach, ponieważ odbijają światło. Sprawiają, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne. Stosujemy powłoki łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy przetrzeć je szmatką, aby pozbyć się powstających na powierzchni zabrudzeń.

Połysk + puder metaliczny , masa perłowa

TS

TSBR

Soft touch

Candy effect