Produkcja frontów frezowanych — ciekawe propozycje aranżacji kuchennych

Fronty z różnego rodzaju żłobieniami są najlepszym sposobem na wprowadzenie urozmaicenia do urządzanego pomieszczenia. Zajmujemy się produkcją frontów frezowanych wykorzystywanych w kuchniach oraz salonach. W realizacjach posługujemy się różnymi technikami pozwalającymi na osiągnięcie najlepszych efektów. Wykonujemy zarówno subtelne zdobienia, jak i zaawansowane projekty. Usługę tę łączymy z malowaniem wyrobów z drewna. Kompleksowe działanie na różnych polach związanych ze stolarką sprawia, że w naszym salonie w Szczecinie zamówisz meble swoich marzeń.

Wykonujemy frezowanie zarówno na powierzchniach matowych, jak i z połyskiem. Uzyskany efekt sprawdza się więc w przestrzeniach o różnorodnym przeznaczeniu. Nasze produkty są montowane domach prywatnych oraz firmach. Wyposażamy biura, salony kosmetyczne oraz różnego typu punkty usługowe.

Fronty frezowane eleganckim sposobem na urządzenie mieszkania

Wykorzystywana przez nas technologia pozwala na frezowanie płyt drewnianych oraz z innych materiałów wykorzystywanych powszechnie do tworzenia mebli. Zwracamy uwagę, aby precyzyjnie wykańczać wszystkie żłobienia. Frezy są ponadczasowym i eleganckim sposobem wzbogacania nawet bardzo prostych w formie mebli. Jeśli zastanawiasz się jak urozmaicić swoją kuchnię lub inną domową przestrzeń, postaw na frezowane fronty. Zrealizujemy Twój projekt albo doradzimy najlepsze możliwe rozwiązanie.

Matowe

Połysk

Matowe z patyną