Malowanie wyrobów z drewna — zabezpieczenie i piękny wygląd

Drewno jest pięknym, ale jednocześnie bardzo wymagającym materiałem. Jego właściwe zabezpieczenie lakierem, albo pomalowanie farbą potrafi sprawić, że wykonane z niego przedmioty prezentują się doskonale przez wiele lat. Zajmujemy się malowaniem wyrobów z drewna. Pracujemy w ten sposób zarówno z własnymi produktami, jak i tymi powierzonymi nam przez klienta. Malowanie jest często ostatnim etapem w trakcie przeprowadzania renowacji mebli. Jeśli zostanie wykonane środkami o właściwościach zabezpieczających, przedłuży jednocześnie trwałość przedmiotów.

Malowanie może obejmować zarówno jednolite pokrycie kolorem, jak i wydobywające określony efekt. Z jego pomocą tradycyjne meble o prostych formach zyskują dużo ciekawsze formy. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego malowania drewnianych przedmiotów skontaktuj się z naszym biurem w Szczecinie.

Tradycyjny materiał, różne efekty

Poprzez malowanie można przemienić drewno w rustykalne deski lub przeciwnie, nadać mu bardzo nowoczesny charakter. Wszystko zależy od użytego środka oraz techniki jego nakładania. W naszym warsztacie stosujemy na co dzień pełną gamę farb i lakierów przeznaczonych do pokrywania drewnianych powierzchni. Doradzamy klientom, jaki efekt będzie pasował do ich wnętrz i realizujemy zamówienie zgodnie z poczynionymi wspólnie ustaleniami. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, ale potrafimy też stworzyć produkty stylizowane wyglądem na te z dawnych lat. Wykonamy dla Ciebie malowanie frontów, a także całych szaf, stołów, czy też krzeseł.