Malowanie wyrobów z drewna Szczecin — zabezpieczenie i piękny wygląd

Drewno jest pięknym, ale jednocześnie bardzo wymagającym materiałem. Jego właściwe zabezpieczenie lakierem, albo pomalowanie farbą potrafi sprawić, że wykonane z niego przedmioty prezentują się doskonale przez wiele lat. Zajmujemy się malowaniem wyrobów z drewna w Szczecinie. Pracujemy w ten sposób zarówno z własnymi produktami, jak i tymi powierzonymi nam przez klienta. Malowanie jest często ostatnim etapem w trakcie przeprowadzania renowacji mebli. Jeśli zostanie wykonane środkami o właściwościach zabezpieczających, przedłuży jednocześnie trwałość przedmiotów.

Malowanie może obejmować zarówno jednolite pokrycie kolorem, jak i wydobywające określony efekt. Z jego pomocą tradycyjne meble o prostych formach zyskują dużo ciekawsze formy. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego malowania drewnianych przedmiotów, skontaktuj się z naszym biurem w Szczecinie.


Tradycyjny materiał, różne efekty

Poprzez malowanie można przemienić drewno w rustykalne deski lub przeciwnie, nadać mu bardzo nowoczesny charakter. Wszystko zależy od użytego środka oraz techniki jego nakładania. W naszym warsztacie stosujemy na co dzień pełną gamę farb i lakierów przeznaczonych do pokrywania drewnianych powierzchni. Doradzamy klientom, jaki efekt będzie pasował do ich wnętrz i realizujemy zamówienie zgodnie z poczynionymi wspólnie ustaleniami. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, ale potrafimy też stworzyć produkty stylizowane wyglądem na te z dawnych lat. Wykonamy dla Ciebie malowanie frontów drewnianych, a także całych szaf, stołów, czy też krzeseł.


Malowanie wyrobów drewnianych — jakie kolory dobrać do wnętrza?

Malowanie wyrobów drewnianych na różne kolory wprowadza coś zupełnie nowego i oryginalnego do aranżacji wnętrza. Granatowe meble doskonale komponują się z jasnymi ścianami oraz dodatkami w odcieniach bieli, szarości czy beżu, wprowadzając do wnętrza elegancję i nowoczesny akcent. Romantyczny i delikatny róż to idealny wybór dla stylu skandynawskiego lub shabby chic, a z kolei ciemnobrązowe meble to klasyczny wybór, pasujący zarówno do stylu industrialnego, rustykalnego, jak i glamour. Zielony butelkowy kolor mebli może kojarzyć się z naturą i harmonią, a także doskonale wpisuje się w aranżacje inspirowane stylem skandynawskim lub boho.

Zapraszamy do naszej pracowni w Szczecinie, specjalizującej się w malowaniu wyrobów drewnianych, gdzie pomagamy także w doborze idealnego koloru i techniki.

Z nami Twoje meble staną się prawdziwym dziełem sztuki!